بازی فوق العاده معروف Halo: Spartan Strike منتشر شد!

Halo-Spartan-Strikeبازی فوق العاده Halo: Spartan Strike امروز برای ویندوز و ویندوزفون به صورت همزمان و با قیمت فوق العاده ۵٫۹۹$ منتشر شد. طرفداران این بازی از اواخر سال ۲۰۱۴ نتظر انتشار آن بوده اند و بالاخره این بازی امروز برای ویندوز و ویندوزفون منتشر گردید.

حجم این بازی بروی پی سی حدودا ۱٫۲ گیگا بایت و بروی ویندوزفون ۸۶۴ مگا بایت است. گرافیک خیره کننده و گیم پلی فوق العاده آن شما را مجذوب خود خواهد کرد. خرید و دانلود این بازی ۱۰۰% توسط تیم ویندوز سنتر پیشنهاد می گردد. لازم به ذکر است همانند سایر بازی های جدید Universal شما با خرید یک نسخه از این بازی نسخه دیگر را رایگان دانلود خواهید کرد. بدین صورت که اگر نسخه پی سی آن را بخرید نسخه ویندوزفون آن را رایگان میتوانید دانلود کنید و بلعکس. همچنین این بازی بروی پی سی با ماوس و کیبورد، دسته ایکس باکس و همچنین به صورت لمسی قابل کنترل است و کاملا برای این سه حالت طراحی شده است.

نکته جالب در مورد این بازی این است که با توجه به گرافیک عالی این بازی با گوشی های با رم ۵۱۲ مگا بایت نیز سازگار است و دارندگان این گوشی ها نیز می توانند از این بازی زیبا لذت ببرند.

برای خرید و دانلود این بازی خیره کننده از لینک های زیر استفاده نمایید.

qr-halo-spartan-strike

One Response to بازی فوق العاده معروف Halo: Spartan Strike منتشر شد!

پاسخ دهید

تبلیغات
نرم افزار های کاربردی
تبلیغات
سرویس های مایکروسافت