مدیریت کارهای روزانه با Wunderlist

wunderlist-windows-10Wunderlist بهترین برنامه مدیریت کارهای روزانه است که می توان آن را نسخه بسیار کوچکی از مایکروسافت پروژکت (Microsoft Project) دانست. با استفاده از این برنامه می توانید کارهای روزانه و حتی دراز مدت خود را مدیریت کنید و به آنها نظم ببخشید. همچنین می توانید کارهایی که باید انجام شوند را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و با هم به صورت مشترک آن پروژه را انجام دهید و کاملا بر روند انجام پروژه نظارت داشته باشید. این برنامه قادر است بروی کامپیوتر، تبلت و یا گوشی شما نصب شود و به شما یادآوری کند تا هیچ گاه دیگر کارهای خود را فراموش نکنید.

شما می توانید با اکانت مایکروسافت خود و بدون ساخت اکانت جدید از این برنامه استفاده نمایید و از امکانات فوق العاده آن بهره ببرید. استفاده از این برنامه به همراه OneNote شما را قادر می سازد که در مصرف کاغد صرفه جویی کنید و در کنار اینکه کارهای خود را به صورت منظم انجام می دهید به سبز ماندن کره زمین نیز کمک کنید. برای دانلود این برنامه یونیورسال بروی دکمه ی دانلود در زیر کلیک نمایید.

Download-From-Windows-Store

2 Responses to مدیریت کارهای روزانه با Wunderlist

 • rambod

  سلام ممنون از اطلاعات کاملا به روز شما و زحماتتون
  اگر چند خطی در مورد اموزش کارهایی که میکنه مینوشتین بد نبود
  مزیت و معایبش نسبت به وان نت چیه؟
  از اون بهتره یا کارخاصی انجام میده ؟
  ممنون دمت گرم سایتت توپه توپه

  • مانی ملکی زاده

   برنامه واندر لیست تنها یک عمل را انجام می دهد و آن لیست کارهای قابل انجام است که می تواند برای شما نوتیفیکیشن ارسال کند و اینکه کاری را با دیگران شریک کنید و با هم انجام دهید در واقع رابط کاربری ساده و سریع آن نقطه تمایز آن است و باعث شد در سال گذشته میلادی کمپانی مایکروسافت این شرکت آلمانی را بخرد و به زیر مجموعه محصولات خود اضافه کند. سپاس از شما

پاسخ دهید

تبلیغات
نرم افزار های کاربردی
تبلیغات
سرویس های مایکروسافت