SHAREit یک اپلیکیشن خوب برای اشتراک گذاری فایل به آسانی

shareit-wpSHAREit یک برنامه کاربردی عالیست برای به اشتراک گذاری فایل که اخیرا به نسخه ۱٫۴ آپدیت شده است. با کمک این برنامه شما می توانید به آسانی فایل های خود را با دیگران از طریق hotspots (هات اسپات) به اشتراک بگذارید.

shareit-app-screensبدین ترتیب که برای اشتراک گذاری فایل نیازی به اینترنت وای فای و یا ۳G ندارید و کافی است از قابلیت ویندوزفون برای ایجاد هات اسپات (Hotspot) استفاده نمایید. برای دانلود این برنامه از لینک زیر و کد کیو آر زیر آن استفاده نمایید.

qr-shareit

2 Responses to SHAREit یک اپلیکیشن خوب برای اشتراک گذاری فایل به آسانی

 • برنامه بسیار خوبی هست، ولی دوتا مشکل داره ۱) نمیتونم دیگران رو پیدا کنم و فایل براشون ارسال کنم ۲) میام داخل برنامه میام از برنامه بیرون میاد اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید . در ضمن امروز آپدیت کردم برنامه رو

  • مانی ملکی زاده

   برای اتصال به گوشی های دیگر هر دو گوشی باید به یک روتر متصل باشند و در صورت اتصال همزمان به یک روتر همانند تصویر مقاله شما می توانید نام گوشی دیگر را مشاهده کنید و فایل ارسال و یا دریافت کنید.
   در مورد خارج شدن از برنامه باید مطمئن باشید از آخرین نسخه ویندوزفون و همچنین آخرین نسخه برنامه استفاده می کنید. در غیر اینصورت از طریق سیستم نظر سنجی مشکل را به گوش تیم برنامه نویس برسانید تا آنها بررسی نمایند.
   با سپاس از نظر شما.

پاسخ دهید

تبلیغات
نرم افزار های کاربردی
تبلیغات
سرویس های مایکروسافت