نسخه جدید یونیگرام با نام رسمی Unigram X برای ویندوز ۱۰ به صورت UWP

unigram-uwp

امروز نسخه جدید یونیگرام (کلاینت رسمی تلگرام) Unigram X طبق برنامه قبلی برای ویندوز ۱۰ موبایل، تبلت، کامپیوتر و حتی ایکس باکس وان منتشر شد. دانلود این نسخه جدید توسط ویندوز سنتر به کاربران تلگرام بروی تمامی دستگاهها پیشنهاد می شود. این برنامه به صورت کامل از ابتدا نوشته شده است و سرعت و کارایی آن بسیار پیشرفت کرده است. همچنین لوگو و نام برنامه نیز تغییر کرده است. نام آن یونیگرام ایکس نامگذاری شده و همچنین لوگوی آن نیز به طرح لوگوی تلگرام به شکل موشک کاغذی در آمده است. لازم به ذکر است که این برنامه رسمی کمپانی تلگرام است و مانند سایر نسخه موجود در ویندوز و یا سایر سیستم عامل نیست و توسط خود تیم تلگرام تایید شده است.

قابلیت های جدید مشاهده شده در این نسخه عبارتند از:

  • امکان تغییر سایز فونت در بخش Appearance برنامه
  • امکان استفاده از Secret chat به صورت کامل با امنیت بالا
  • امکان استفاده از بخش جدید اضافه شده در ویندوز ۱۰ به نام My People در نوار ابزار ویندوز ۱۰ برای دسترسی بسیار سریع
  • تغییرات در رابط کاربری و بهبود سرعت و کارایی راه اندازی برنامه
  • مدیریت کامل در بخش مدیریت دانلود خودکار تصاویر، ویدیو ها، گیف ها و پیام های صوتی در بخش Data and Storage
  • تغییر نام و نسخه برنامه به Unigram X با ورژن ۱٫۰٫۱۴۶۸
  • کاشی زنده بسیار کاراتر از گذشته عمل می کند.

دانلود این برنامه را بروی تمامی دستگاههای خود مجهز به ویندوز ۱۰ از دست ندهید و از کارایی و سرعت آن لذت ببرید. برای دانلود Unigram X بروی دکمه ی دانلود زیر از استور مایکروسافت کلیک نمایید.

Get

3 Comments

  1. محمود

    درود به نظر می رسد علیرغم بهبود در سرعت و کارایی این برنامه هنوز مشکلاتی دیده می شود حداقل در گوشی من از جمله در پست گذاشتن متن به طور کامل به به تصویر پیوست نمیشه یعنی نصفه نیمه کپی میشه روی عکس /دوم سوایپ چپ و راست نداره / استیکرهای اد شده هم کامل نمایش داده نمیشن دست آخر اینکه وقتی روی عکس ها زوم میکنیم نوشته پایینیش هم روش نمایش داده میشه و محو نمیشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *