خدمات آنلاین

مراحل استفاده از سرویس تعمیر کامپیوتر از راه دور ویندوز سنتر

  1. دانلود برنامه AnyDesk (برای دانلود بروی همین لینک کلیک نمایید)
  2. پس از دانلود فایل فشرده شده که صورت Zip را در پوشه (Folder) مورد نظر خود باز (Extract) نمایید. به پوشه مورد نظر رفته و بروی نام آیکن نصب آن که به رنگ قرمز است دبل کلیک نمایید تا روند نصب آغاز شود.
  3. نصب و راه اندازی برنامه که پس از طی مراحل آن کد AnyDesk-Address برای شما نمایش داده می شود. (توجه فرمایید پس از اولین بار باز کردن برنامه به صورت خودکار آن را ببندید و به درخواست آن برای نصب در این مرحله نیز پاسخ مثبت بدهید تا برنامه با دسترسی حداکثر بروی سیستم شما نصب شود. سپس دوباره برنامه را باز نمایید و کد روبروی AnyDesk-Address را برای ما ارسال نمایید.)
  4. ارسال کد به همراه توضیح مشکل مورد نظر در کامپیوتر از روش های مختلف نظیر (اسکایپ – دایرکت اینستاگرام – ایمیل) به ویندوز سنتر
  5. پس از هماهنگی و پاسخ توسط تیم ویندوز سنتر زمانی برای سرویس به شما تعلق می گیرد که در این زمان باید کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد تا این سرویس برای شما صورت پذیرد.
  6. پس از انجام خدمات مورد نظر هزینه سرویس طبق جدول تعرفه های رسمی همراه با شماره حساب و کارت خدمت شما ارسال می شود تا پرداخت شود.

بدین ترتیب می توانید به آسانی و از راه دور مشکلات نرم افزاری سیستم خود را بر طرف نمایید. تنها نیازمند نرم افزار AnyDesk و ارتباط به اینترنت هستید. برای درخواست این سرویس از یکی از روش های زیر اقدام نمایید و با ما تماس بگیرید. (خواهشمند است نام خود را به همراه اینکه با بخش خدمات ویندوز سنتر تماس گرفته اید اعلام کنید.)

با کلیک و انتخاب هر یک از روش های فوق می توانید با ویندوز سنتر برای سفارش و درخواست سرویس خدمات آنلاین در تماس باشید. تعرفه های خدمات برابر با لیست زیر است:

تعرفه خدمات ویندوز سنتر

  • نصب نرم افزار های کاربردی مانند برنامه های پخش فیلم و فشرده سازی فایل و … برابر است با ۱۵۰۰۰ تومان
  • نصب نرم افزار های تخصصی مانند اتوکد، تری دی مکس و … در حالی فایل آنها آماده است (بروی DVD و هارد) و … برابر است با ۳۰۰۰۰ تومان
  • رفع مشکل کرک ویندوز و یا آفیس مایکروسافت برابر است با ۲۰۰۰۰ تومان
  • رفع مشکلات نرم افزاری و مشاوره نرم افزاری با توجه به زمان انجام سرویس تعیین می شود و به ازای هر ۱۰ دقیقه ۱۰۰۰۰ تومان می باشد.