۴ نرم افزار عالی آشپزی برای ویندوز ۱۰ شما!

۴ نرم افزار عالی آشپزی برای ویندوز ۱۰ شما!

Salami-Pizzaبرای تمامی امور زندگی برنامه ای هست. چرا برای یکی از مهم ترین آنها برنامه ای نباشد! در استور ویندوز ۱۰ برنامه های کاملی برای آشپزی است که شما را با چهار عدد از بهترین های آنها آشنا می کنیم.

Allrecipes_Mainبرنامه Allrecipes یکی از بهترین برنامه آشپزی است که بروی ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل شما نصب می شود. این برنامه با بیش از ۳۰ میلیون غذا یکی از کامل ترین کتتاب های آشپزی جهان را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد. برای دانلود این برنامه از لینک های زیر استفاده نمایید.

Allthecooks_Recipes_Mainبرنامه آشپزی دیگری که دانلود آن را پیشنهاد می کنیم برنامه Allthecooks Recipes است که با رابط کاربری زیبا و کارآمد خود شما را در یافتن خوراک دلخواه شما کمک می کند. برای دانلود Allthecooks Recipes از لینک های زیر استفاده نمایید.

Epicurious_Mainبرنامه معروف آشپری Epicurious را نمی شود از قلم انداخت این برنامه محبوب با نمودار سختی تولید غذا و عکس های با کیفیت غذا و خوراک های خود معروف است. همچنین پیشنهاد غذای آن که روزانه تغییر می کند نیز از نکات جالب این برنامه آشپزی است. برای دانلود آخرین نسخه این برنامه بروی ویندوز و ویندوزفون خود از لینک های زیر استفاده نمایید. (این برنامه یونیورسال است)

SoCookbook_Main و در آخر برنامه ای که نام خود را به درستی به یدک می کشد. یعنی So CookBook یا همان کتاب آشپزی. این برنامه با طراحی عالی و سرعت خود و همچنین رابط کاربری عالی یکی از بهترین اپلیکیشن های استور در نوع خود است. برای دانلود این برنامه بروی ویندوز ۱۰ خود از لینک زیر استفاده نمایید.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.