خدمات نرم افزاری آنلاین

remote assistant

مراحل استفاده از خدمات نرم افزاری کامپیوتر/موبایل از راه دور ویندوز سنتر

پیش از آموزش هر روشی راه های تماس با ما برای شروع این خدمات را با شما به اشتراک می گذاریم. سپس برنامه هایی که برای کنترل از راه روز کامپیوتر و یا موبایل شما لازم است را معرفی می کنیم تا بتوانیم بدون حضور فیزیکی مشکلات نرم افزاری کامپیوتر، تبلت و موبایل شما را بر طرف کنیم. همچنین در پایان تعرفه های این خدمات خدمت شما  ارایه شده است.

روش های ارتباط با ما

در حال حاضر سرویس خدمات آنلاین ویندوز سنتر فعال نمی باشد.

با کلیک و انتخاب هر یک از روش های فوق می توانید با ویندوز سنتر برای سفارش و درخواست سرویس خدمات آنلاین در تماس باشید. حال روش های اتصال به دستگاه شما از راه دور برای خدمات را معرفی می کنیم:

به کمک Quick Assist (مخصوص ویندوز 10 و 11)

 1. بروی منوی استارت کلیک نمایید.
 2. با تایپ Quick Assist و زدن دکمه ی Enter برنامه Quick Assist را باز نمایید.
 3. کد ارسالی توسط تیم ویندوز سنتر را که طریق یکی از روش های ارتباط زیر برای شما ارسال شده را در بخش Code from assistant وارد نمایید و سپس دکمه ی Share screen را کلیک نمایید.
 4. در صورت مشاهده درخواست تایید ارتباط گزینه Allow را انتخاب نمایید.

به کمک  AnyDesk

 1. اولین گام برای استفاده از خدمات نرم افزاری آنلاین ویندوزسنتر دانلود برنامه AnyDesk است کافیست بروی لینک زیر کلیک کنید و این برنامه را از وب سایت رسمی برنامه AnyDesk دانلود نمایید.
 2. دانلود برنامه AnyDesk (برای دانلود بروی همین لینک کلیک نمایید)
 3. در وب سایت رسمی انی دسک برای دانلود نسخه مناسب دستگاه شما، بروی دکمه ی سبز رنگ به نوشته ی Free Download کلیک نمایید تا نسخه مناسب دستگاه شما دانلود شود.
 4. پس از دانلود AnyDesk به پوشه ای که در هنگام دانلود آدرس آن را مشخص کرده اید مراجعه نمایید. (عموما پوشه Download) به پوشه مورد نظر رفته و بروی آیکن نصب AnyDesk که به رنگ قرمز است دبل کلیک نمایید تا روند نصب آغاز شود.
 5. نصب و راه اندازی برنامه که پس از طی مراحل آن کد AnyDesk-Address برای شما نمایش داده می شود. (توجه فرمایید پس از اولین بار باز کردن برنامه به صورت خودکار آن را ببندید و به درخواست آن برای نصب در این مرحله نیز پاسخ مثبت بدهید تا برنامه با دسترسی حداکثر بروی سیستم شما نصب شود. (یا اینکه در درون برنامه گزینه Install را که عموما در سمت چپ برنامه مشخص شده است را کلیک نمایید و همه موارد دسترسی را تایید نمایید.) سپس دوباره برنامه را باز نمایید و کد روبروی AnyDesk-Address را برای ما ارسال نمایید.)
 6. ارسال کد به همراه توضیح مشکل مورد نظر در کامپیوتر از روش های مختلف اعلام شده در بالا، به ویندوز سنتر.
 7. پس از هماهنگی و پاسخ توسط تیم ویندوز سنتر زمانی برای سرویس به شما تعلق می گیرد که در این زمان باید کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد تا این سرویس برای شما صورت پذیرد.
 8. پس از انجام خدمات مورد نظر هزینه سرویس طبق جدول تعرفه های اعلام شده در پایین همین صفحه هزینه سرویس محاسبه و همراه با شماره حساب و کارت خدمت شما ارسال می شود تا پرداخت انجام شود.

بدین ترتیب می توانید به آسانی و از راه دور مشکلات نرم افزاری سیستم خود را بر طرف نمایید. تنها نیازمند نرم افزار AnyDesk و ارتباط به اینترنت هستید. برای درخواست این سرویس از یکی از روش های اعلام شده در بالا اقدام نمایید و با ما تماس بگیرید. (خواهشمند است نام خود را به همراه  علت اینکه با بخش خدمات ویندوز سنتر تماس گرفته اید اعلام کنید.)

WOS

تعرفه خدمات ویندوز سنتر

 1. نصب نرم افزار های عمومی مانند برنامه های پخش فیلم و فشرده سازی فایل و … برابر است با 30000 تومان
 2. نصب نرم افزار های کاربردی مانند برنامه های مایکروسافت آفیس و ویرایش تصاویر غیر تخصصی و … برابر است با 60000 تومان
 3. نصب نرم افزار های تخصصی مانند اتوکد، تری دی مکس و ویژوال استودیو و … برابر است با 100000 تومان
 4. نصب بازی های کامپیوتری با یک CD و یا DVD (به ازای هر CD و یا DVD اضافه مبلغ 10000 تومان اضافه می شود) برابر است با 60000 تومان
 5. نصب سیستم عامل ویندوز 11 به صورت کمک گام به گام برای تولید فلش بوت شونده ویندوز 11 تا تنظیمات بایوس سیستم برای اجرای فلش و طی مراحل مختلف ویندوز با ارسال عکس توسط کاربر و راهنمایی توسط تیم ویندوز سنتر برابر است با 500000 تومان

(قیمت های فوق به ازای هر نسخه از برنامه ها می باشد و در حالی که فایل آنها آماده است (بروی DVD و هارد آماده باشد) و در غیر اینصورت زمان دانلود آنها بروی دستگاه از طریق اینترنت به ازای هر 5 دقیقه برابر با 50000 تومان به هزینه های فوق اضافه می کند. پیشنهاد می شود فایل های لازم برای نصب برنامه از پیش دانلود و آماده شده باشد. همچنین پشتیبان گیری از کلیه اطلاعات هارد دیسک پیش از نصب ویندوز بر عهده مشتری می باشد تا از دست دادن احتمالی اطلاعات در هنگام پارتیشن بندی جلوگیری نماید. )

 1. ویروس زدایی در حد معمول و اجرت نصب نرم افزار ویروس یاب بروزرسانی شده (بدون لایسنس) برابر است با 150000 تومان
 2. آماده سازی هارد دیسک – Format و  پارتیشن بندی (در صورت نیاز به انتقال اطلاعات هزینه مجزا و نرخ هر ساعت 60000 تومان اضافه می گردد) برابر است با 160000 تومان
 3. ارتقا نرم افزاری (از طریق اینترنت) و ارتقا BIOS و یا Firmware برابر است با 350000 تومان
 4. تهیه نسخه پشتیبان در ساعت نخست برابر است با 100000 تومان و به ازای هر یک ساعت اضافه 60000 تومان به مبلغ اضافه می شود.
 5. نصب درایور های دستگاه (مانند کارت گرافیک) از طریق اینترنت به ازای هر کدام از آنها برابر است با 100000 تومان
 6. نصب درایور های دستگاه های جانبی (مانند پرینتر) متصل به دستگاه به ازای هر کدام از آنها برابر است با 60000 تومان
 7. رفع مشکل کرک ویندوز و یا آفیس مایکروسافت برابر است با 50000 تومان
 8. بازدید فنی و نظریه کارشناسی به درخواست مشتری برابر است با 120000 تومان
 9. رفع مشکلات نرم افزاری متفرقه و مشاوره نرم افزاری با توجه به زمان انجام سرویس تعیین می شود و به ازای هر 5 دقیقه 70000 تومان می باشد.