مرکز اخبار و آموزش کاربری کلیه محصولات و سرویس های مایکروسافت
 
آپدیت اتوماتیک Firmware ویندوزفون های اینسایدر از فردا شروع می شود

آپدیت اتوماتیک Firmware ویندوزفون های اینسایدر از فردا شروع می شود

lumia-650-firmware

از تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۶ یعنی فردا سرور های آپدیت Firmware گوشی های دارای ویندوزفون ۸٫۱ به صورت اتوماتیک و بدون هیچ گونه نظمی شروع به انتشار Firmware جدید برای گوشی هایی که کاربران آنها عضو گروههای مختلف اینسایدر هستند، می کنند. این بدان معنی است که اولین موج آپدیت Firmware گوشی که برای آماده سازی آن برای بیلد نهایی ویندوز ۱۰ موبایل است از فردا منتشر خواهد شد. این آپدیت همان طور که انتظار می رفت ابتدا برای اینسایدرها منتشر می شود و چنانچه این فرآیند با موفقیت پیش رفت به صورت عمومی عرضه می شود.

لازم به ذکر است که برای آپدیت Firmware چنانچه عضو اینسایدر هستید هیچ کاری نباید انجام دهید و چنانچه سرور آپدیت گوشی شما را هدف بگیرد به صورت خودکار آپدیت برای شما دانلود و نصب می شود. با تست این موج می توان انتظار داشت که کاربران ویندوزفون ۸٫۱ می توانند بعد از این موج منتظر آپدیت Firmware گوشی خود باشند که گوشی آنها برای آپدیت به ویندوز ۱۰ موبایل و قابلیت های آن آمادگی کامل را داشته باشد. همچنین مایکروسافت با اعلام این خبر متن زیر را برای تشکر از اعضای اینسایدر ویندوزفون که به مایکروسافت برای شکل دادن هرچه بهتر ویندوز ۱۰ موبایل کمک کرده اند منتشر کرده است.

“These changes have been several months in the making, and a big thank you goes to the Insiders for the continued feedback and suggestions that have helped guide these changes. It is our hope that this new process enables you to stay up-to-date with firmware updates while making it a simple process to receive them.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.