Microsoft Storeهمان طور که می دانید شما می توانید از طریق گوشی، تبلت و یا PC خود بازی و نرم افزار دلخواه خود را از استور ویندوز ۱۰ دانلود نمایید. همچنین قادر هستید از طریق وب سایت مایکروسافت استور نیز برنامه را مشاهده و دانلود نمایید. حال با دو قسم برنامه روبرو خواهید بود. برنامه ها رایگان و برنامه های پولی که برای آنها باید مبلغی هرجند کم معادل ۱ دلار تا چند دلار بپردازید. سهم شما در این میان چیست؟ برنامه نویسان برنامه را به چه امیدی می نویسند؟ آیا نیاز به بازخورد شما دارند؟ اگر شما برنامه نویس بودید از کاربران برنامه خود چه انتظاری داشتید؟

پاسخ به این سوالات ساده است! نیاز مبرم یک برنامه نویس (Developer) نقد سازنده کاربران است. بخصوص برنامه های رایگان که هیچ سودی برای برنامه نویس در پی نخواهد داشت و یا سودی بسیار کم از طریق تبلیغات درون برنامه ای. کاری که ما به عنوان مصرف کننده درست این امکانات باید انجام دهیم ارسال نظرات و نقد های خود از طریق سیستم نظردهی در ویندوز ۱۰ به برنامه مورد نظر است تا تیم برنامه نویسی و یا شخص او بتواند به کمک بازخورد های کاربران نسخه بعدی را بهتر و سریعتر آماده کند. ظهور افرادی همچون رودی هیون در مایکروسافت استور به علت فرهنگ بالای کاربران این فروشگاه است که هر روز با ارسال نظرات خود و دادن ستاره بیشتر به برنامه خوب آنرا بیشتر و بیشتر در دید سایر کاربران قرار دادند و خود برنامه نویس نیز ترغیب شد تا هرچه سریعتر نسبت به بهبود برنامه خود اقدام کند.

در مجموع خواهش ویندوز سنتر از کاربران ایرانی این است که همگام با بهترین ها بعد از دانلود برنامه و استفاده چند روزه از آن حتما به بخش Rate and Review برنامه رفته و نظر آگاهانه و دقیق خود را برای برنامه نویس منتشر کنند. این روند باعث بهبود روز افزون اپلیکیشن ها و برنامه های مایکروسافت استور خواهد شد و سود اصلی را مصرف کنندگان خواهند کرد. با ویندوز سنتر همراه باشید.

47 thoughts on “آموزش استفاده از فروشگاه اپلیکیشن (Microsoft App Store) به فارسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.