Microsoft Cortana رتبه یک در دستیار های هوشمند جهان در سال ۲۰۱۸

cortana-invoke

هوش مصنوعی و دستیار های هوشمند به زودی عضو مهم خانواده ی بزرگ تکنولوژی خواهند بود و در سال ۲۰۱۸ که تمامی کمپانی های بزرگ به دنبال استفاده بهترین آنها بروی سرویس ها و محصولات خود هستند، سیستم کرتانای مایکروسافت به قدرت فاصله ی خود را با  رقبای خود افزایش داده است.

chatbot-and-voice-assistant-implemenation-plans

طی بررسی ۵۰۰ کمپانی برتر IT در آمریکای شمالی و اروپا نشان دهنده مصرف بیشتر سرویس مایکروسافت کرتانا توسط آنها و همچنین افزایش ۱۳ درصدی استفاده آنها طی قرار دادهای پیش رو در ۱۲ ماه آینده دارد. بدین ترتیب مایکروسافت با تکیه بر سرویس ابری آژر خود و هوش مصنوعی بی نظیر کرتانا توانسته فاصله ی خود را از دو رقیب اصلی خود بیشتر کند و کاربران بیشتری را به سمت خود بکشاند.

cortana-skills-kit

کرتانا تنها سیستم هوش مصنوعی جهان است که بروی تمامی وسایل و تمامی سیستم عامل های جهان در دسترس است و تمامی توسعه دهندگان استفاده از این سرویس هوشمند و قدرتمند را در سرلوحه توسعه خود قرار داده اند. شما می توانید از کرتانا بروی تمامی سیستم عامل ها استفاده کنید و همچنین به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده محصولات هوشمند نیز می توانید به آسانی از سرویس های بی نظیر آن بروی سرویس خود بهره مند شوید و کاربران را به استفاده آسان تز از دستگاه و یا اپلیکیشن خود دعوت کنید. با ویندوز سنتر همراه باشید و از آخرین اخبار تکنولوژی مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.