Microsoft Cortana رتبه یک در دستیار های هوشمند جهان در سال ۲۰۱۸

Microsoft Cortana رتبه یک در دستیار های هوشمند جهان در سال ۲۰۱۸

cortana-invoke

هوش مصنوعی و دستیار های هوشمند به زودی عضو مهم خانواده ی بزرگ تکنولوژی خواهند بود و در سال ۲۰۱۸ که تمامی کمپانی های بزرگ به دنبال استفاده بهترین آنها بروی سرویس ها و محصولات خود هستند، سیستم کرتانای مایکروسافت به قدرت فاصله ی خود را با  رقبای خود افزایش داده است.

chatbot-and-voice-assistant-implemenation-plans

طی بررسی ۵۰۰ کمپانی برتر IT در آمریکای شمالی و اروپا نشان دهنده مصرف بیشتر سرویس مایکروسافت کرتانا توسط آنها و همچنین افزایش ۱۳ درصدی استفاده آنها طی قرار دادهای پیش رو در ۱۲ ماه آینده دارد. بدین ترتیب مایکروسافت با تکیه بر سرویس ابری آژر خود و هوش مصنوعی بی نظیر کرتانا توانسته فاصله ی خود را از دو رقیب اصلی خود بیشتر کند و کاربران بیشتری را به سمت خود بکشاند.

cortana-skills-kit

کرتانا تنها سیستم هوش مصنوعی جهان است که بروی تمامی وسایل و تمامی سیستم عامل های جهان در دسترس است و تمامی توسعه دهندگان استفاده از این سرویس هوشمند و قدرتمند را در سرلوحه توسعه خود قرار داده اند. شما می توانید از کرتانا بروی تمامی سیستم عامل ها استفاده کنید و همچنین به عنوان توسعه دهنده و تولید کننده محصولات هوشمند نیز می توانید به آسانی از سرویس های بی نظیر آن بروی سرویس خود بهره مند شوید و کاربران را به استفاده آسان تز از دستگاه و یا اپلیکیشن خود دعوت کنید. با ویندوز سنتر همراه باشید و از آخرین اخبار تکنولوژی مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.