win10-cumulative-update

آپدیت Windows 10 cumulative با تغییرات زیر برای تمامی کاربران ویندوز ۱۰ در جهان منتشر شد و نسخه ویندوز ۱۰ را به ۱۵۰۶۳٫۵۰۲ ارتقا داد.

 • رفع مشکل بروز خطا در نسب برنامه های Microsoft Installer (MSI) به صورت کاربر غیر Admin
 • رفع مشکلی که برای فعال کردن پشتیبانی در DevDetail Configuration Service Provider (CSP) برای برگرداندن شماره UBR در بخش D گره SWV وجود داشت.
 • رفع مشکلی که فایل های پراکنده NTFS به طور غیر منتظره ای ناقص و کوتاه می شدند. همچنین chkdsk برای شناسایی فایل های خراب به روز رسانی شده است.
  رفع مشکلی که پد IME به طور صحیح در مرورگر مایکروسافت اج برای بازارهای خاص راه اندازی نمی شد.
  رفع مشکلی که در اجازه دادن به، برنامه های Win32 برای کار کردن با دستگاه های مختلف بلوتوث LE مانند دستگاه های ردیابی ارتباط داشت.
  رفع مشکلی در ویژگی Mobile Device Manager Enterprise که اجازه می دهد هدست ها به درستی کار کنند.
  رفع مشکلی که درایور های دستگاه بارگذاری نمی شدند.
  رفع مشکل پاسخگویی سیستم برای اجرای برخی از فایل های spatial sound
  رفع مشکلی که در Microsoft Surface Keyboard و Microsoft Surface Ergo Keyboard وجود داشت و رفع مشکل اتصال در Wacom active pen.
  بهبود ثبات USB Type C در هنگام جابجایی سیستم بین حالت های مختلف انرژی.
  رفع مشکل کنترل کننده میزبان USB که در آن کنترل کننده میزبان دیگر به لوازم جانبی متصل واکنش نشان نمی دهد.
  رفع مشکل سازگاری MP4 در حال پخش محتوا از یک سایت رسانه اجتماعی در مایکروسافت اج.
  رفع مشکلی که با  هدست های صوتی که از طریق کنترلر های اکس باکس ۳۶۰ به کامپیوتر متصل شده بودند وجود داشت.
  رفع مشکل پاسخگویی در راه اندازی اپلیکیشن تنظیمات در حالی که برنامه دیگری به صورت همزمان از دوربین دستگاه استفاده می کند.
  رفع مشکل موجود با اطلاعیه ها (اس ام اس، تقویم) برای یک ردیاب فعالیت.
  رفع مشکل پخش ویدیو در حین انتقال از حالت عمودی به افقی روی دستگاه های موبایل.
  رفع مشکل اسکایپ در هنگام استفاده از هدست بلوتوثی با اتصال Hands-Free Profile (HFP) با کدک mSBC (Wideband Speech) که تماس پس از حدود ۲۰ دقیقه غیرفعال می شد.
  رفع مشکلی که یک سرویس که از یک حساب خدمات مدیریت (MSA) استفاده می کرد پس از به روز رسانی رمز عبور خودکار نمی توانست به دامنه متصل شود.
  رفع مشکلی که در بعضی موارد، یک درایو که از رمزگذاری سخت افزاری روی درایو استفاده می کرد، در هنگام راه اندازی سیستم به طور خودکار بازگشایی نمی شد.
  رفع مشکلی که در آن “cipher.exe /u” روی دستگاه های کلاینت که با InTune، Windows Information Protection (WIP) و یک گواهی به روز Data Recovery Agent (DRA) اسقرار یافته بودند، از کار می افتاد. Cipher.exe با یکی از خطاهای زیر مواجه می شد: “The request is not supported” یا “The system cannot find the file specified”.
  رفع مشکلی که طی آن شما نمی توانید حساب های کار و مدرسه را در استور ویندوز اضافه کنید و ممکن است خطایی در این باره دریافت کنید: “We encountered an error; please try signing in again later”.
  رفع مشکلی که اگر یک سرفس هاب وارد حالت خواب می شد و سپس دوباره شروع به کار می کرد ، ممکن بود کاربر می بایست دوباره به حساب کاربری اسکایپ وارد شود.
  رفع مشکلی که در برخی از برنامه های Windows Forms (WinForms) که از DataGridView، Menu controls استفاده می کنند وجود داشت. این موضوع توسط مجموعه های زائد ایجاد می شود. در برخی موارد، به دلیل کمبود GDI +، رابط کاربری خالی وجود داشت.
  رفع مشکلی که کاربران Magnifier Lens نمی توانستند روی دکمه ها کلیک کنند یا محتوای وب را در نتایج مایکروسافت اج یا کرتانا انتخاب کنند.
  رفع مشکلی که با به روز رسانی ماه ژوئن به وجود آمد و در آن بعضی از برنامه ها ممکن بود پس از راه اندازی مجدد دستگاه از حالت آماده به کار اجرا نشوند.

با توجه به اهمیت آپدیت های Cumulative پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش آپدیت ویندوز در تنظیمات، دستگاه خود را به آخرین نسخه ویندوز ۱۰ با بیلد ۱۵۰۶۳٫۵۰۲ بروزرسانی نمایید.

One thought on “آپدیت Windows 10 cumulative با نسخه ۱۵۰۶۳٫۵۰۲ برای تمامی کاربران جهان منتشر شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.